Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN STERILISED RENAL sausā barība kaķiem bagātināta ar lasi 10kg

PRO PLAN STERILISED RENAL sausā barība kaķiem bagātināta ar lasi 10kg

63.27€ bez PVN
Cena: 79.09€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 591047
EAN: 7613033566523
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 1/31/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā.

PRO PLAN STERIL RENAL ir kompleksā mājas (istabas) dzīvnieku barība pieaugušiem sterilizētiem kaķiem,tā veicina veselīgu nieru darbību kaķiem.

Sastāvs: augstvērtīgs lasis (ieskaitot galvu, asakas, gaļu) (20%), kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, rīsi, kukurūzas proteīna milti, kviešu glutēns, kukurūza, kviešu klijas, kaltētas dārzeņu šķiedras, olu pulveris, minerāli, dzīvnieku tauki, hidrolizāts, raugi, zivju eļļa.

Barošanas vadlīnijas: ieteicamā dienas deva (g/dienā) - sk. tabulu uz iepakojuma.
Barības daudzums, kas nepieciešams, lai uzturētu ideālu ķermeņa stāvokli, var atšķirties atkarībā no kaķa vecuma, aktivitātes līmeņa un apkārtējās vides. Sekojiet līdzi sava kaķa svaram un atbilstoši tam piemērojiet barības daudzumu. Vienmēr jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim. Rūpējoties par sava kaķa veselību, regulāri sazinieties ar veterinārārstu.

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):10000 g