Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

PRO PLAN STERILISED START sausā barība kaķēniem bagātināta ar lasis 1,5kg

PRO PLAN STERILISED START sausā barība kaķēniem bagātināta ar lasis 1,5kg

14,48€ bez PVN
Cena: 18,10€ bez PVN
Ražotājs: PURINA
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 591069
EAN: 7613037684070
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.10.2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi

Purina PRO PLAN dzīvnieku uztura speciālisti un eksperti veterinārārsti izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu mūsdienīgāko un efektīvāko uzturvielu kombināciju jūsu mīlulim. Šīs maltītes nodrošina specifiski pielāgotus ieguvumus, piemēram, barība ir viegli sagremojama un veicina uzturvielu efektīvu uzsūkšanos, lai stiprinātu dzīvnieka dabisko imunitāti un veselību ilgtermiņā. 

PRO PLAN STERIL START ir pilnvērtīga mājas (istabas) dzīvnieku barība sterilizētiem kaķēniem, tā palīdz uzturēt kaķēna dabiskās aizsargspējas.

Sastāvs: augstvērtīgs lasis (18%) (ieskaitot galvu, asakas, gaļu), rīsi, kaltētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, kviešu glutēns, zirņu olbaltumvielas, dzīvnieku tauki, kukurūzas proteīna milti, kukurūzas ciete, minerāli, kvieši, olu pulveris, hidrolizāts, raugi, zivju eļļa, kaltēts jaunpiens (0,10%).  

Barošanas vadlīnijas: ieteicamā dienas deva (g/dienā) - sk. tabulu uz iepakojuma uz iepakojuma. Katrs kaķēns ir atšķirīgs; barības daudzumu un/vai laiku, kas tiek veltīts ēšanai, iespējams, vajadzēs pielāgot atbilstoši kaķēna aktivitātes līmenim un ķermeņa stāvoklim. Vienmēr jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim. Lai uzzinātu vairāk, konsultējieties ar veterinārārstu.
Lai izvairītos no straujas barības maiņas, pakāpeniski nomainiet sava kaķēna pašreizējo barību ar šo paraugu, ievērojot barošanas norādes

Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:PRO PLAN
Valsts:Francija
Neto svars (g):1500 g