Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

REX Orchid Color želeja veļas mazgāšanai, 0.855l (19MR)

REX Orchid Color želeja veļas mazgāšanai, 0.855l (19MR)

3,22€ bez PVN
Cena: 4,96€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951875
EAN: 9000101563153
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 26.09.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
REX Orchid Color želeja veļas mazgāšanai, 0.855l (19MR).
Rex Aromatherapy veļas mazgāšanas līdzeklis viegli spēj izmazgāt lielu daudzumu veļas, padarot to īpaši svaigu. Pateicoties tā ilgstošā aromāta tehnoloģijai, jūs variet izbaudīt patīkamo aromātu, ko iedvesmojušas ēteriskās eļļas un Malaizijas orhidejas & sandalkoka ziedu esences.
Kā iegūt vēlamo rezultātu: pievienojiet veļai vismaz 108 ml Rex Malaysian Orchid & Sandalwood. Ieberiet to pulverveida mazgāšanas līdzekļiem paredzētajā veļas mazgāšanas mašīnas nodalījumā. Šis daudzums ir atbilstošs 4-5 kg drēbju ar viegli tīrāmiem traipiem un mīkstam/vidēji cietam ūdenim. Grūtāk tīrāmu traipu un cietāka ūdens gadījumā nepieciešams vairāk mazgāšanas līdzekļa, lūdzu, ievērojiet uz etiķetes sniegtās norādes.                                                                        
Brīdinājums. Satur 2-metilizotiazol-3(2H)-one. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izmantot acu aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:REX
Valsts:Polija
Neto svars (g):957 g