Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

REX Orchid Color veļas pulveris, 1.02kg (17MR)

REX Orchid Color veļas pulveris, 1.02kg (17MR)

3,22€ bez PVN
Cena: 4,96€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951871
EAN: 9000101573749
Iepakojumā: 10
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 16.11.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
REX Orchid Color veļas pulveris, 1.02kg (17MR).
"Veļas pulveris ar eksotisku aromātu krāsaina apģērba mazgāšanai veļas mašīnā vai ar rokām. Dodieties ceļojumā un atjauniniet savas sajūtas ar unikālajiem valdzinošo ziedu un ēterisko eļļu maisījumiem, kas iegūti dažādās eksotiskās pasaules vietās.
Mazgāšanas līdzeklis ar inovatīvu, īpaši koncentrētu formulu un patīkamu aromātu efektīvi iztīra visa veida traipus no apģērba, sniedzot audumam mīkstumu un atjaunojot tā sākotnējo krāsu.
Pateicoties spēcīgās iedarbības formulai un ekonomiskam iepakojumam, līdzeklis pārvērš daudzās netīrā apģērba kaudzes perfekti tīrā un svaigā veļā. Izbaudiet koncentrēto tīrības spēku un lietošanas ekonomiju ar Rex veļas pulveri!"
Uzmanību! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Lietot aizsargbrilles. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:REX
Valsts:Polija
Neto svars (g):1039 g