Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

VANISH Colour protect salvetes 30gab

VANISH Colour protect salvetes 30gab

9.26€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 256101
EAN: 5908252010448
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 2/9/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Vanish Colour Protect salvetes apģērba sakrāsošanās novēršanai mazgāšanas laikā, 30 gab.VEĻA VAIRS NAV JĀŠĶIRO! 4x PRIEKŠROCĪBAS: 1.Novērš apģērbu sakrāsošanos, uztverot izdalītās krāsvielas. 2.Apģērbus mazgājot nav jāšķiro. 3.Efektīvas pat tumšiem apģērbiem. 4.Absorbē netīrumu nogulsnes mazgāšanas laikā. Perforētas salvetes, pielāgojamas veļas daudzumam. 30 salvetes pietiek līdz pat 60 mazgāšanas reizēm. Pateicoties ļoti absorbējošai mikrošķiedras tekstūrai, salvetes ātri aiztur brīvās krāsvielu daļiņas, lai tās nenokļūtu uz veļas. Mazāk krāsainai veļai pietiek ar pusi salvetes*. Piemērotas lietošanai ar visām mazgāšanas programmām, temperatūrām un visu veidu veļas mašīnām. Lietošanas padomi: No dažām drēbēm var izdalīties vairāk krāsvielu nekā no citām atkarībā no apģērba veida (šķiedras, krāsas, nodiluma utt.). Pamatojoties uz to, izvēlieties nepieciešamo salvešu daudzumu. Gaišas krāsas apģērbam varat izmantot pusi salvetes. Salvetes ir perforētas, tāpēc tās ir viegli atdalīt! Parasti izmantojiet vienu salveti! LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI: 1.Atlociet salveti un novietojiet to veļas mazgājamās mašīnas cilindra apakšā. Pēc tam ievietojiet mazgājamo apģērbu. Ja apģērbu krāsas tonis nav piesātināts, varat lietot tikai pusi salvetes* (plēsiet pa perforāciju). 2.Pievienojiet nepieciešamo veļas mazgāšanas līdzekļa daudzumu un izvēlieties audumiem piemērotu mazgāšanas programmu. 3.Pēc mazgāšanas cikla beigām, izņemiet drēbes no veļas mašīnas tvertnes un izžaujiet kā parasti. Izņemiet salveti no tvertnes un izmetiet to atkritumos. Uzmanību. UFI: UA83¬-603S-¬R00K¬-DG7C
BĪSTAMI! Satur: dinātrija karbonāta savienojumu ar ūdeņraža peroksīdu (2:3). Izraisa nopietnus acu bojājumus. Kairina ādu. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu.
Nepieļaut nokļūšanu uz uzvilkta apģērba. Ja Jums ir jutīga āda, ieteicams lietot cimdus. Pēc katras lietošanas reizes aizveriet vāciņu un uzglabājiet Vanish vēsā, sausā vietā.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:VANISH
Valsts:Itālija
Neto svars (g):54 g