Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

VANISH OXI ACTION gēls paklāju tīrīšanai, 195ml

VANISH OXI ACTION gēls paklāju tīrīšanai, 195ml

6,53€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 256104
EAN: 5908252011728
Iepakojumā: 8
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 20.09.2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Jaunums! Mūsu labākais paklāju un polsterējuma tīrīšanas līdzeklis ar beršanai ērtu  aplikatoru. Iztīra sarkanvīna tējas, zāles, tintes, mērces traipus. Nesatur hloru. Drošs lietošanai uz dažādu krāsu un paklāju audumiem.
Lietošanas padomi: Vienmēr pārbaudiet paklāja krāsu noturību, izmēģinot līdzekli neuzkrītošā vietā. NELIETOJIET UZ “samtainiem” materiāliem, ādas vai ādas imitācijas, brokāta, audumiem ar metāliskām daļām un citiem materiāliem, kas nav piemēroti mitrai tīrīšanai. Nav piemērots zīda un austrumu paklāju tīrīšanai.  Pirms lietošanas notīriet liekos netīrumus un noslaukiet slapjos plankumus ar tīru, absorbējošu drānu.
Lietošana: Atveriet dozatoru pagriežot galviņu. Izspiediet produktu uz traipa. Ar apļveida kustībām maigi paberziet traipu ar pudeles aplikatora galviņu. Ļaujiet iedarboties ne vairāk kā 5 minūtes. Noslaukiet ar tīru drānu un pēc izžūšanas izsūciet ar putekļu sūcēju. Pēc lietošanas rūpīgi noskalojiet un nosusiniet aplikatoru.
Labāku rezultātu sasniegšanai: Iztīriet traipu nekavējoties. Turiet pudeli nedaudz slīpi un berziet uzmanīgi. Ja traips nav iztīrījies, uzklājiet uz tā produktu un atkārtojiet procesu. Grūti iztīrāmiem traipiem var būt nepieciešama otrreizēja uzklāšana. Pārliecinieties, vai virsmas ir sausas, pirms uzkāpjat uz tām vai apsēžaties uz tām. Uzglabājiet produktu sausā un vēsā vietā. Nepakļaujiet produktu tiešiem saules stariem. Neglabājiet pudeli otrādi vai horizontāli.
Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalot tās ar lielu daudzumu ūdens. Nenorīt. Ja norīts, meklēt medicīnisku palīdzību.
Sastāvs: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% nejonu virsmaktīvās vielas, balinātāji uz skābekļa pamata , smaržas un aromātiskā kompozīcija, polikarboksilāti, Limonene. 
Informācija par sastāvdaļām:  www.rbeuroinfo.com
Tilpums: 195 ml.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:VANISH
Valsts:Portugāle
Neto svars (g):198 g