Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

VANISH OXI ACTION Pink traipu tīrīšanas gēls 1l

VANISH OXI ACTION Pink traipu tīrīšanas gēls 1l

6.90€
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 256084
EAN: 5900627081824
Iepakojumā: 12
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 11/27/2024
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Vanish Oxi Action drēbju traipu tīrīšanas gels
Tilpums 1l
JAUNUMS! MULTIFUNKCIONĀLS TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS.
Efektīvs pat pie 30°C. Likvidē nepatīkamas smakas. Padara krāsas spilgtākas. Drošs lietošanai uz krāsainiem un baltiem apģērbiem.*
LIETOŠANAS PADOMI: Vienmēr sekojiet mazgāšanas norādēm uz apģērba vai auduma etiķetes. Pārbaudiet krāsu noturību, uzklājot līdzekli uz drēbēm neuzkrītošā vietā. Pēc tam izskalojiet un ļaujiet izžūt. Pēc mazgāšanas vai apģērba apstrādes ar Vanish, žāvējiet sargājot no tieša  karstuma un tiešas saules gaismas ietekmes. Lietojot Vanish priekš-apstrādē, izmantojiet siltu ūdeni. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, iespējams, būs jāatkārto daļa no procesa. Nelietojiet uz apģērbiem, kam nepieciešama sausā ķīmiskā tīrīšana. Nelietot jebkādiem izstrādā-jumiem no ādas. Nelejiet produktu uz  apģērba metāla detaļām (piem., pogām, rāvējslēdzējiem). Nelieciet iepriekš apstrādātas vai mērcētas, bet neizmazgātas un kārtīgi neizskalotas drēbes tiešā karstuma tuvumā vai saules gaismā. Neļaujiet produktam izžūt uz apģērba  (maksimāli 10 minūtes). Neatstājiet produktu tiešā saules gaismā. *ikdienas apģērbi no kokvilnas un poliestera.
Priekšapstrāde: Uzlejiet 2ml Vanish tieši uz traipa, lai tas būtu pilnīgi noklāts. Paberziet traipu. Atstājiet uz 10 minūtēm. Uzpildiet dozēšanas trauciņu kā norādīts Vanish mazgāšanas instrukcijā, un ievietojiet mašīnas mazgāšanas tvertnē.
Mērcēšana: Uz 4L ūdens pievienojiet 100ml Vanish gela. Baltas drēbes mērcējiet maks. 6 stundas. Krāsainas drēbes mērcējiet maks. 1 stundu. Pēc mērcēšanas mazgāt kā parasti ar mazgāšanas līdzekli un rūpīgi izskalot. Lai iegūtu labākus rezultātus, traipus pirms skalošanas paberzēt.
Mazgāšana: Iepildiet mašīnas dozēšanas nodalījumā 100 ml Vanish gela kopā ar veļas mazgāšanas līdzekli. Dozējiet mazgāšanas līdzekli kā parasti.
BĪSTAMI! Satur:Ūdeņraža peroksīdu;Spirtus,C12-18,etoksilētus; Spirtus C12-16, etoksilētus un Benzolsulfoskābes, C10-13- alkilatvasinājumi, nātrija sāļus. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Sargāt no bērniem. Nepieļaut iekļūšanu acīs, uz ādas vai uz apģērba. Izmantot acu aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas,ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ ārstu. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Medicīniska padoma nepiecie-šamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Neuztraucieties, ja produktam saskaroties ar ādu, tā kļūst bālāka. Balinošā iedarbība ir īslaicīga un atgriezeniska. Izšļakstīšanās gadījumā nekavējoties skalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Ja Jums ir jutīga āda, lietojiet cimdus. Nemaisīt kopā ar citiem produktiem.
Sastāvs: 5-15% balinātāji, kuru pamatā ir skābeklis, nejonu virsm-aktīvās vielas; <5% anjonu virsmaktīvās vielas, aromātiskā kompozīcija.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zīmols:VANISH
Neto svars (g):1030 g
Valsts:Polija