Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

WOOLITE mazgāšanas līdzeklis Mix Color Fruity 3.6l

WOOLITE mazgāšanas līdzeklis Mix Color Fruity 3.6l

15.45€ bez PVN
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 255081
EAN: 5908252011926
Iepakojumā: 3
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 7/23/2025
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
Woolite Keratin Therapy Mix Colors Fruity, šķidrs veļas mazgāšanas līdzeklis ar keratīnu krāsainiem apģērbiem, 3,6l
Jūsu iecienītās drēbes kā jaunas. Novērš krāsu izbalēšanu, apģērba novelšanos un formas zudumu*. *Audums nesaraujas un neizstiepjas, ja mazgāts ievērojot mazgāšanas norādījumus uz apģērba etiķetes. Pieejams ierobežotā daudzumā.
Dozēšana: Visām ūdens cietības pakāpēm. Mazgāt 30°/40°/60°C. Dozēšana veļas mašīnā uz 2,5-3 kg sausas veļas: nedaudz netīra veļa- 60ml / vidēji netīra- 90ml / stipri netīra- 120ml. Viens vāciņš=120ml. Mazgājot 4-5 kg sausas veļas: +20ml. Mazgājot ar rokām: uz 5L ūdens- 40ml.
Norādījumi: Vienmēr ievērojiet apģērbu ražotāju sniegtos lietošanas norādījumus, īpašu uzmanību pievērsiet mazgāšanas temperatūrai. Jaunus apģērbus pirmo reizi mazgājiet atsevišķi. Nemazgājiet kopā tumšus un gaišus apģērbus. Mazgājot veļas mazgājamā mašīnā, līdzekli ielejiet mašīnas dozēšanas nodalījumā vai piepildiet dozēšanas trauciņu un to ievietojiet mašīnas tvertnē. Pēc rīkošanās kārtīgi nomazgājiet rokas.
UFI: AQA5-S0SH-FOOR-GH8R
UZMANĪBU! Satur 2-metil-2H-izotiazol-3-onu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Izmantot aizsargcimdus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja rodas ādas kairinājums vai izsitumi: lūdziet mediķu palīdzību. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta.
Sastāvdaļas: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas; <5% ziepes, nejonu virsmaktīvās vielas; fermenti, konservanti (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), smaržas un aromātiskā kompozīcija.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:WOOLITE
Valsts:Polija
Neto svars (g):3690 g