Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

0
Iepirkumu grozs Grozs ir tukšs

REX Sensitive&Pure želeja veļas mazgāšanai (19WL)

REX Sensitive&Pure želeja veļas mazgāšanai (19WL)

3,22€ bez PVN
Cena: 4,96€ bez PVN
Ražotājs: HENKEL DETERGENTS
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Art.: 951867
EAN: 9000101563993
Iepakojumā: 6
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 04.09.2026
Piegāde visā Latvijā.
Jautājiet par produktu
Droši tiešsaistes maksājumi
REX Sensitive&Pure želeja veļas mazgāšanai (19WL).
Rex Sensitive&Pure efektīvi noņem traipus, izstrādāta cilvēkiem ar jutīgu ādu. Mazgāšanas līdzeklis ir hipoalerģisks, nesatur smaržvielas un krāsvielas, ir piemērots bērnu veļas mazgāšanai.
Kā iegūt vēlamo rezultātu: pievienojiet veļai vismaz 108 ml Rex Sensitive & Pure. Ieberiet to pulverveida mazgāšanas līdzekļiem paredzētajā veļas mazgāšanas mašīnas nodalījumā. Šis daudzums ir atbilstošs 4-5 kg drēbju ar viegli tīrāmiem traipiem un mīkstam/vidēji cietam ūdenim. Grūtāk tīrāmu traipu un cietāka ūdens gadījumā nepieciešams vairāk mazgāšanas līdzekļa, lūdzu, ievērojiet uz etiķetes sniegtās norādes.                                                                        
"Brīdinājums! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. P101 Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.
P102 Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
P280eye Izmantojiet acu aizsargus.
P305+P351+P338 IEKĻŪSTOT ACĪS: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot.
P337+P313 Ja acu iekaisums nepāriet: Lūdziet palīdzību mediķiem."
Uzmanību! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Produkta specifikācija
Attribute nameAttribute value
Zimols:REX
Valsts:Serbija
Neto svars (g):883 g